O Zábavním centru Zuzana Bowling Ostrava

Překvapíme naší vskutku bohatou nabídkou české a evropské kuchyně.


Reastaurace Šatlava

Součástí Zábavního centra ZUZANA je mimo jiné

V přízemí

Restaurace Šatlava je moderní restaurace s mnoha tradičními prvky. Klademe důraz nejen na kvalitu služeb, ale také na sortiment nabízeného zboží, který je od pečlivě vybraných dodavatelů. Zvláště pak se zaměřujeme na kvalitu piva nejen po stránce chuti, ale i co se týká samotného čepování. Pravidelně proškolujeme personál a provádíme sanitace pivního vedení.

V patře

Restaurace BOWLING se sedmi bowlingovými dráhami a příjemným posezením u dobrého jídla nebo sklenky vína... Salonek STODOLA - ideální místo pro Vaši rodinnou nebo firemní oslavu - Více informací o salónku Letní terasa na střeše s nabídkou lákavých koktejlů a jiných dobrot.

V Zuzaně na Vás čeká nejen spousta zábavy, ale také dobré jídlo a pití. V našem jídelním lístku naleznete velký výběr teplých, ale také studených jídel. Populární jsou zejména naše chuťovky k pivu. Pro milovníky zdravé výživy máme připravené zeleninové saláty. Při pořádání rodinných oslav nebo firemních večírků Vám rádi připravíme slavnostní menu, raut nebo jen obložené mísy, chlebíčky... selátko... kýtu...

Zábavní centrum Zuzana
Heyrovského 1579
708 00 Ostrava - Poruba

Zuzana Bowling
tel.: + 420 596 953 615
web: www.zuzanabowling.com
e-mail: info@zuzanabowling.com
Otevírací doba:
Pondělí - Čtvrtek 16:00-24:00 hodin
Pátek - Sobota 11:00-02:00 hodin
Neděle 11:00-24:00 hodin

(Rezervace jsou možné po domluvě i mimo provozní dobu)

Restaurace Šatlava
tel.: + 420 596 953 607
web: www.satlava.info/ostrava-poruba-iii

Naše webová stránka

Nabízíme tyto možnosti plateb: