Pivo pokaždé jinak

Přinášíme Vám jedinečnou nabídku českého a zahraničního piva, ve které nechybí originální pivní speciál HOEGAARDEN WHITE. Nabízíme 6 druhů čepovaných piv a 4 druhy lahvových.

Nabídka piv

MORAVA - Dvanáctistupňový nefiltrovaný světlý ležák

Dvanáctistupňový nefiltrovaný světlý ležák z pivovárku morava se vyznačuje výraznou chlebnatostí, tedy bohatou plnou chutí, která po napití plynule přechází k výrazné hořkosti a dává tak spolu s výrazným chmelovým aroma našemu zákazníkovi pocit opravdového pivního zážitku. Náš světlý ležák je vyroben z nejlepších ryze Českých surovin, kterými jsou: humnové slady vyrobené z hanáckých ječmenů, skvělé beskydské vody, nejlepšího aromatického Českého chmele z žatecké oblasti a pravých kvasnic spodního kvašení. charakteristika: Spodně kvašený světlý ležák plzeňského typu, epm (původní stupňovitost): 12,20.

LAPÁK

Pro naše zákazníky jsme se rozhodli připravit návrat k chuti a kvalitě tradičního českého piva.
Pivo pro nás exkluzivně vaří ryze česká společnost Pivovary Lobkowicz, a.s. Při výrobě klade důraz na zachování původních receptur a na použití těch nejkvalitnějších ryze českých surovin. Pivo se vyznačuje svou chutí, vyniká souměrná a lahodná hořkost, vyvážená vůně, správný říz. Světlejší barva třpytu slunečních paprsků potvrzuje jiskru a chutnost našeho piva.Rozlučte se s unifikovanými europivy a dejte si CHUTNÉ PIVO.
Speciální cena za 0,5l za 21,-Kč

OSTRAVAR

Ostravar je silná severomoravská lokální značka s dlouhou historií, která sahá až do roku 1897. Je to pivo vyráběné tradiční technologií spodního kvašení, vyznačující se vysokým nasycením oxidem uhličitým, plností a mírně drsnější hořkostí. Ostravar je pivo typické pro město Ostravu a okolní region. Je součástí zdejší tradice a dostává se mu pozoruhodné věrnosti od jeho pravidelných konzumentů.

RADEGAST BIRELL

Nealkoholické pivo vyráběné speciální technologií zaručující charakteristické chuťové vlastnosti piva.

PILSNER URQUELL 12°

Již přes 160 let se vyrábí v Plzni spodně kvašený světlý ležák, který díky kvalitě surovin, vody, vlastní kultuře pivovarských kvasnic, několika generacemi předávaného know-how plzeňských sládků a svým specifickým výrobním postupem získává nezaměnitelnou chuť a kvalitu spojovanou dokonce s léčivými účinky.

RADEGAST 12°

Nejoblíbenější značka piva na severní Moravě. Výčepní pivo, hluboce prokvašené s plnou chutí. Jemně nahořklé značkové pivo jiskrně zlaté barvy s výraznou chmelovou vůní, stabilní pěnou a silným řízem.

VELKOPOPOVICKÝ KOZEL TMAVÉ PIVO 10°

Tmavé výčepní pivo je vyrobeno ze speciálních tmavých sladů, a proto i jeho pěna je na rozdíl od přibarvovaných piv tmavá.

FRISCO

Jemně perlivý drink s lahodnou citrónovo-jablečnou příchutí.
Frisco je moderní, osvěžující alkohlický drink, jedný svého druhu v České republice. Podobě jako většina alkoholických nápojů je vyroben z ječmenného sladu. Je ochucen přírodními aromaty z citrónu a jablek, které v kombinaci se sladovou chutí přinášejí výrazné osvěžení.

Staropramen Cool

Staropramen uvádí novinku Staropramen Cool GREP.
Nová příchuť grepu s menším obsahem alkoholu 2%. Zažeň žízeň Grepem! Staropramen uvádí novinku Staropramen COOL LEMON, první pivo s osvěžující chutí citronu s menším obsahem alkoholu 2 %. Ideální nejen pro horké letní dny, ale kdykoli po práci, po sportu nebo při zábavě. Dopřejte si méně alkoholu a více osvěžení!

Zábavní centrum Zuzana
Heyrovského 1579
708 00 Ostrava - Poruba

Zuzana Bowling
tel.: + 420 596 953 615
web: www.zuzanabowling.com
e-mail: info@zuzanabowling.com
Otevírací doba:
Pondělí - Čtvrtek 16:00-24:00 hodin
Pátek - Sobota 11:00-02:00 hodin
Neděle 11:00-24:00 hodin

(Rezervace jsou možné po domluvě i mimo provozní dobu)

Restaurace Šatlava
tel.: + 420 596 953 607
web: www.satlava.info/ostrava-poruba-iii

Naše webová stránka

Nabízíme tyto možnosti plateb: