Šipky

Zahrajte si u náš Šipky nebo vyzkoušejte oblíbenou atrakci: "špalek"!

ŠIPKY

Elektronické šipky umožňují hrát mnoho různých her. Přinášíme Vám stručný popis některých z nich.

01 Games

Tato hra je nejznámější a nejpopulárnější, hrají ji hráči v ligách a na většině celosvětových turnajů.Každý hráč začíná s výchozím skóre 301, 501 ... Cílem hry je snižovat výchozí skóre v každém kole. Jakmile hráč dosáhne přesně nulu, hru ukončí.

Double in

Hráč musí nejdříve zasáhnout double nebo střed, aby mohl začít hrát.

Double out

Hráč musí zasáhnout double nebo střed, aby dosáhl přesné skóre 0 a ukončil tak hru.

Around the clock

Hra je vhodná pro zkušené hráče i pro začátečníky - získají zkušenosti Cílem hry je,aby hráč postupně zasáhl každé číslo od 1 do 20 a nakonec střed. Po zásahu daného čísla se může hráč pokoušet o zásah čísla následujícího. Hráč, který první dosáhne středu vyhrává.

Count up

Hra je navržena pro začátečníky a každý ji může rychle a snadně hrát. Každý hráč začíná hru s 0 bodů a každým zásahem šipky skóre narůstá.
Hru vyhrává ten hráč, který první dosáhne nebo přesáhne stanovený počet bodů.

Shanghai

Tato hra je velmi podobná hře Around the clock. Mimo skóre, které se načítá a hra je limitována na 7 kol nebo 21 hodů. Hráč začíná házet od čísla 1 a pokračuje až ke 20 a bullu. Nepočítají se už jednou zasažená čísla, double nebo triple se počítaají jako dvojnásobky nebo trejnásobyky zasažených čísel. Na konci 7. kola, hráč který získal nejvíce bodů, vyhrává.

Overs

Je jednoduchá a rychlá hra. Hráč se snaží o vyšší nebo stejné skóre, které už bylo zasaženo jiným hráčem ve stejném kole. Jakmile hráč skóruje méně než je rekord, potom hráč ztrácí "jeden život". Každý hráč má tři náhradní životy. Poslední přežívající hráč vyhrává.

Unders

Hra je podobná hře Overs, mimo to, že cílem je dosáhnout co nejnižšího rekordu hozených šipek. Jakmile hráč skóruje více než je rekord, potom ztrácí jeden život. Zásahem jdoucím vedle skórujícího území nebo vyřazením odražené šipky, hráč obdrží penále ve výši 60 bodů. Poslední přežívající hráč vyhrává.

Zábavní centrum Zuzana
Heyrovského 1579
708 00 Ostrava - Poruba

Zuzana Bowling
tel.: + 420 596 953 615
web: www.zuzanabowling.com
e-mail: info@zuzanabowling.com
Otevírací doba:
Pondělí - Čtvrtek 16:00-24:00 hodin
Pátek - Sobota 11:00-02:00 hodin
Neděle 11:00-24:00 hodin

(Rezervace jsou možné po domluvě i mimo provozní dobu)

Restaurace Šatlava
tel.: + 420 596 953 607
web: www.satlava.info/ostrava-poruba-iii

Naše webová stránka

Nabízíme tyto možnosti plateb: